פעילות ציבורית

הרשת הסתדרות הצעירים בישראל

פרויקט "הרשת- הסתדרות הצעירים בישראל" הינו מיסודו של תנועת דרור ישראל. הפרויקט פועל על מנת לחזק את האמון באדם ולהגשמת ערכי השוויון, ההתאגדות והאחריות החברתית.

מילת המפתח ב"הרשת – הסתדרות הצעירים בישראל" היא התאגדות. הרשת מאגדת את בני הנוער והצעירים בגילאי 14-25 בישראל ופועלת למענם. הארגון רואה את אושרם וטובתם של הצעירים כמטרה מרכזית לקיומו ובא לענות על צרכיהם האמיתיים מתוך רצון לתת להם מקום לבנות עתיד טוב יותר לעצמם ולחברה כולה.

הרשת3

פעילות "הרשת – הסתדרות הצעירים" כוללת שלושה תחומים מרכזיים:

  1. מעגל המתנדבים

מעגל המתנדבים מארגן תכניות התנדבות ועזרה הדדית בקהילה ובנוסף, מעודד התנדבות בקהילה על-ידי קיום סדנאות העשרה ואירועים המיועדים לבני-נוער מתנדבים.

 הרשת1הרשת

  1. התאגדות צרכנים חברתית

על-ידי הוזלת עלותם של צרכים רבים, מקדמת "הרשת" שוויון בתחומים רבים: עזרה לימודית, שיעורי נהיגה, ביטוח בריאות, תרבות ועוד.

 הרשת2

  1. זכויות עובדים ואיגוד מקצועי

"הרשת – הסתדרות הצעירים" מלווה את תהליך ההתבגרות של הצעירים וכניסתם לעולם המבוגרים והעבודה. בשיתוף עם הנוער העובד והלומד, הארגון היציג לנוער ולצעירים בישראל, הרשת מסייעת לבני-נוער ולצעירים רבים לקבל את המגיע להם. הסיוע כולל הסברה בנושא זכויות בעבודה, סיוע משפטי במקרה של הפרת זכויותיהם וכן הקמה וליווי ועדי עובדים במקומות המעסיקים נוער וצעירים.

 

"הרשת" בפייסבוק

 

תגיות נוספות